Русский язык    English language   
 
www.europeum.com.ua - ТОВ «Европеум» працює на рынку банківського обладнання України 11 років Продукція успішно експлуатується в таких установах, як Антимонопольний комитет України, ВАТ Банк "БИГ Энергия" , АБ "Брокбизнесбанк" та інших.
www.rosengrens.nl - концерн GUNNEBO DOETINCHEM BV один з найвідоміших світових виробників засобів безпечного зберігання, а саме сейфів та АТМ – сейфів, сертифікованих у відповідності з EN 1143
www.secret-service.com.ua - Виробнича фірма "Секрет-Сервіс" специализується на виробництве сейфової продукції в Україні. Продукція успішно єксплуатується у банківских установахУкраїни, державних органах, підприємствах різних форм власності.
www.paritet-k.com.ua - ТОВ «Паритет –К» засновано в 1992 році й спеціалізується на виробництві засобів безпечного зберігання, а саме сейфів для банків, дому та офісу, сховищ цінностей - модульних, монолітних та комбінованих, різноманітного банківського обладнання.
www.dik.kiev.ua - ТОВ «Дік – банктехника» спеціалізуєтся на виробництве обладнання для банків. На виробництві сертифіковано система управління якістю у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001-2001. Продукція успішно експлуатується у понад, ніж у 100 банківских установах України, посольствах іноземних держав, державних органах, підприємствах різних форм власності.